رکوردهای اورکلاک رم های G.Skill خیره کننده است!

    در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۸، غرفه محبوب G.Skill مملو از سیستم های خاص و حرفه ای بود که دل بسیاری را برده بود؛ افزون برآن، در بخشی اورکلاکرهای حرفه ای این شرکت مشغول ثبت رکوردهای خاص بودند؛ این اورکلاکرها ۱۳ رکورد را در طول این مدت به ثبت رساندند که البته بخش اعظم آنها شکست رکوردهای پیشین در همین غرفه بود. طی آخرین اقدام، برترین رکورد توسط این اورکلاکر ها با رم های DDR4 جی اسکیل به ثبت رسمی رسید.

    در آخرین اورکلاک تخصصی، مادربرد MSI Z370I GAMING PRO CARBON AC به همراه پردازنده نسل هشتمی Intel Core i7-8700K حضور داشتند و اورکلاکر تایوانی با نام Toppc فرکانس ۵۵۴۳ مگاهرتز را به نام خود به ثبت رساند. این فرکانس که برای رم های DDR4 جی اسکیل به ثبت رسید، یکی از بالاترین فرکانس های ثابت شده در این بخش است.

    از سوی دیگر، اورکلاکر دیگری با استفاده از رم های Trident Z RGB، مادربرد MSI X299 GAMING PRO CARBON AC و پردازنده Intel Core i7-7740X موفق به ثبت رکورد ۵۵۴۱ مگاهرتز شد. این رکورد نیز در همان روز بدست آمد. کامپیوتکس ۲۰۱۸ یکی از مهمترین همایش های اورکلاک بوده و شرکت ها در آن سعی در نمایش برتری خود دارند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس