RAGE 2 این هفته به صورت رسمی معرفی شد و توانست حسابی توجه‌ها را به خود جلب کند. در این نسخه علاوه بر استدیوی id Software که ساخت نسخه‌ی اول را برعهده داشت، شرکت Avalanche Studios نیز در توسعه‌ی این بازی مشارکت دارد. حال id Software در طی یک گفتگو با وب‌سایت Gamestar به یکی از بحث‌های مهم این روزهای صنعت گیم یعنی لوت باکس پرداخته و خیالمان را از این بابت راحت کرد و اعلام کرد که عنوان RAGE 2 شامل لوت باکس نخواهد شد.

    به گزارش پردیس گیم و به نقل از Wccftech، استدیوی id Software در مصاحبه با این وب‌سایت آلمانی قول پشتیبانی عالی از بازی را داد و به شوخی نیز گفت که این بازی به شما اجازه می‌دهد که آن را خریداری کنید و بعد نیز بازی‌اش کنید!!!

    علاوه بر آن تیم ویلیتیس که کارگردانی این بازی را عهده‌دار می‌باشد تائید کرد که RAGE 2 با رویکرد یک بازی سرویس محور در حال ساخت است، زیرا همیشه بازیکنانی وجود دارند که بخواهند یک بازی را به مدت طولانی‌تری بازی کنند. تیم سازنده در آینده جزئیات بیشتری را در این رابطه به اشتراک خواهد گذاشت.

    همچنین دیگر کاملا روشن شد که RAGE 2‌ یک بازی شوتر جهان باز است و بازی دارای یک جهان گسترده، تعداد زیادی وسیله‌ی نقلیه و مقدار قابل توجهی سلاح است. این بازی در بهار ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

    منبع متن: pardisgame


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس