در ادامه‌‌ی تاخیر خوردن عناوینی چون Shenmue 3 و Metro Exodus، متاسفانه Skull and Bones نیز به جمع بازی‌های تاخیر خورده پیوست. در طول کنفرانس مالی شرکت یوبیسافت برای سال مالی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ آقای آلن مارتینز (Alain Martinez) مدیر ارشد مالی شرکت یوبیسافت اعلام کردند که Skull and Bones که یک سال از معرفی آن در E3 […]

    بازی Skull and Bones تاخیر خورد

    در ادامه‌‌ی تاخیر خوردن عناوینی چون Shenmue 3 و Metro Exodus، متاسفانه Skull and Bones نیز به جمع بازی‌های تاخیر خورده پیوست.

    در طول کنفرانس مالی شرکت یوبیسافت برای سال مالی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ آقای آلن مارتینز (Alain Martinez) مدیر ارشد مالی شرکت یوبیسافت اعلام کردند که Skull and Bones که یک سال از معرفی آن در E3 2017 می‌گذرد برخلاف انتظار آن‌ها، در سال مالی پیش رو منتشر نخواهد شد. این به این معنی است که بازی دزد دریایی محور یاد شده، سال مالی آینده پشت قفسه‌های فروش قرار خواهد گرفت. دلیل این تاخیر، دادن وقت بیشتر به تیم سازنده اعلام شده است.

    البته اخیراً اطلاعات زیادی از عنوان Skull and Bones منتشر نشده بود پس تعجبی هم ندارد که بازی تاخیر خورده است. به هر صورت تاخیر خوردن بازی به معنی عدم حضور آن در نمایشگاه E3 پیش رو نیست. مورد انتظار است که بازی Skull and Bones برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

    منبع متن: gamefa


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس