نخستین تصاویر از نسخه بازسازی Final Fantasy 11 برای تلفن‌همراه منتشر شده که بسیار جالب به نظر می‌رسند. Final Fantasy 7 تنها عنوان نقش آفرینی شرکت اسکوئرانیکس (Square Enix) نیست که قرار است نسخه بازسازی آن منتشر شود. چند سال قبل اسکوئرانیکس با همکاری شرکت نکسون (Nexon) تصمیم گرفت که از عنوان MMORPG محبوب خود یعنی Final […]

  نخستین تصاویر از نسخه بازسازی Final Fantasy 11 برای تلفن‌همراه منتشر شد

  نخستین تصاویر از نسخه بازسازی Final Fantasy 11 برای تلفن‌همراه منتشر شده که بسیار جالب به نظر می‌رسند.

  Final Fantasy 7 تنها عنوان نقش آفرینی شرکت اسکوئرانیکس (Square Enix) نیست که قرار است نسخه بازسازی آن منتشر شود. چند سال قبل اسکوئرانیکس با همکاری شرکت نکسون (Nexon) تصمیم گرفت که از عنوان MMORPG محبوب خود یعنی Final Fantasy 11 نسخه‌ایی بازسازی شده برای تلفن‌های همراه منتشر کند. حال با توجه به تصاویر منتشر شده، می‌توان گفت که این عنوان در حال ثمر دادن است.

  این تصاویر به طور رسمی توسط نکسون در پستی برای استخدام یک طراح شخصیت آورده شده است. با این حال تصاویر منتشر شده اولین دید کلی از پیشرفت نسخه بازسازی شده Final Fantasy 11 را به ما می‌دهد.

  نسخه اصلی Final Fantasy 11 که اولین عنوان در سبک MMORPG است در سال ۲۰۰۲ منتشر شد، این عنوان پرسودترین Final Fantasy تاریخ برای اسکوئرانیکس بوده و به موفقیت‌های زیادی دست یافته است. داستان بازی حدود ۲۰ سال پس از جنگ Crystal در دنیای فانتزی Vana’diel در جریان است. بر طبق اخبار منتشر شده نسخه بازسازی Final Fantasy 11 توسط آنریل انجین ۴ ساخته خواهد شد. نکسون تاریخ مشخصی برای انتشار آن در نظر نگرفته است. با گذشت ۱۵ سال از انتشار نسخه اصلی Final Fantasy 11، این عنوان هنوز هم در رایانه‌های شخصی در دسترس است و می‌توانید آن را تجربه کنید.

  منبع متن: gamefa


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس