ایسوس همسو با دیگر سازندگان مادربرد و اینتل، مادربردهای میان رده “کافی لیک” را معرفی کرد. مادربردهایی با انواع تراشه های سری ۳۰۰ و امکانات گوناگون، از سری TUF گرفته تا Prime و ROG. اما به تازگی متوجه یک ویژگی جالب توجه در یکی از مادربردهای ایسوس شده ایم؛ مادربرد ASUS ROG Strix X470-I Gaming محصولی جدید از این شرکت است با ابعاد مینی، دارای عملکرد بالا در کنار فناوری های نرم افزار-تبلت فور یوی بازی است.

    این مادربرد، دارای یک بخش ترکیبی است که عموما در تبلت فور یو با نام کمبو شناخته می شود. این بخش شامل یک مدار چاپی دیگر است که به صورت ترکیبی، بر روی برد اصلی قرار می گیرد. مادربرد ROG Strix X470-I Gaming دارای یک کارت هوشمندانه و نوآورانه است که به منظور کمک به کاهش محدودیت های مادربردهای مینی ITX طراحی شده است. کارت M.2 Audio Combo درایو M.2 و سامانه صوتی SupremeFX را بالاتر از صفحه اصلی مادربرد قرار داده و تداخل سیگنال را به حداقل می رساند. همچنین یک هیت سینک نیز بر روی آن تعبیه شده است که ضمن ارائه ظاهری زیبا، از عملکر خنک و بدون مشکل SSD هم حمایت خواهد کرد.

    در نتیجه محدودیت مادربرد کوچک ROG Strix X470-I Gaming باعث کاهش عملکرد آن نشده و ایسوس از یک راه حل نوآورانه بهره گرفته است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس