تصاویر منتشر شده از بازی One Piece: World Seeker محیط آن، کاراکترهای غیرقابل بازی (Non-player Characters) و قدرت‌های شخصیت بازی را نشان می‌دهد. امروز شرکت باندای نامکو اینترتیمنت (Bandai Namco Entertainment) تصاویر جدیدی از عنوان نقش آفرینی (open-world anime game) خود یعنی بازی One Piece: World Seeker که بر اساس انیمه با همان نام ساخه شده است […]

  انتشار اطلاعات و تصاویری از عنوان One Piece: World Seeker

  تصاویر منتشر شده از بازی One Piece: World Seeker محیط آن، کاراکترهای غیرقابل بازی (Non-player Characters) و قدرت‌های شخصیت بازی را نشان می‌دهد.

  امروز شرکت باندای نامکو اینترتیمنت (Bandai Namco Entertainment) تصاویر جدیدی از عنوان نقش آفرینی (open-world anime game) خود یعنی بازی One Piece: World Seeker که بر اساس انیمه با همان نام ساخه شده است را منتشر کرد.

  این اسکرین شات‌ها که چند روز پیش از بازی گرفته شده بود، امروز توسط ناشر فرانسوی منتشر شد. در این تصاویر شما می‌توانید جزیره زندان (Jail Island)، جایی که بازی از آن جا شروع می‌شود را ببینید، همچنین بعضی از قدرت‌های شخصیت لوفی (Luffy) نیز در این تصاویر قابل مشاهده هستند.

  بر اساس اطلاعات منتشر شده از جزیره Jail Island، روزگاری این جزیره به دلیل داشتن سنگ‌های زیبا که از غارهای آن استخراج می‌شد، جزیره جواهر (Jewel Island) نام داشت اما بعدها مهاجمان حریص، آن جزیره را به تصرف خود درآوردند و نام آن را به جزیره زندان (Jail Island) تغییر دادند. به خاطر داشتن سنگ‌های زیبا و قیمتی، دزدان دریایی، تفنگداران دریایی و همچنین سازمان اطلاعات بین‌ المللی Cypher Pol نیز به فکر تصرف و اشتغال آن جزیره و استخراج منابع آن هستند.

  در این جزیره، یک مجتمع معدنی، زمین‌های کشاورزی، بازار، پایگاه دریایی، برج‌های اطلاع رسانی، شهر “سرکش” (rogue town) و چندین مراکز دیگر وجود دارند.

  نکته جالب توجه این است که اولین کاراکترهای غیرقابل بازی (NPC) غیرنظامی در این تصاویر قابل مشاهد هستند.

  در آخر باید گفت که عنوان One Piece: World Seeker در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیش ۴ عرضه می‌شود اما دارندگان پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در غرب، کشورهای آمریکا شمالی و اروپا نیز می‌توانند این عنوان را تجربه کنند.

  در ادامه می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده را مشاهده کنید:


  منبع متن: gamefa

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس