امروز، استودیو بلیزارد اعلام کرد که مراحل پلی‌آف لیگ Overwatch از این پس دارای ۴ تیم مقدماتی به جای ۳ تیم می‌باشد که این تغییر در مرحله سوم صورت می پذیرد.اما سوال اینجاست که این چهار تیمه شدن چگونه حالت جاری در مراحل پلی‌آف را تغییر می‌دهد؟ بدین صورت که حال، تیمی که بیشترین امتیاز […]

  لیگ Overwatch تیم چهارم را به مرحله Playoffs اضافه می‌کند

  امروز، استودیو بلیزارد اعلام کرد که مراحل پلی‌آف لیگ Overwatch از این پس دارای ۴ تیم مقدماتی به جای ۳ تیم می‌باشد که این تغییر در مرحله سوم صورت می پذیرد.اما سوال اینجاست که این چهار تیمه شدن چگونه حالت جاری در مراحل پلی‌آف را تغییر می‌دهد؟ بدین صورت که حال، تیمی که بیشترین امتیاز را به دست می آورد دیگر نمی‌تواند اولین راند را پشت سر بگذارد، و خود را در فینال جای دهد. هرچند، می‌تواند از امکانات اضافه شده بهره‌مند شود و حریف خود را در راند اول انتخاب کند. این انتخاب زمانی ‌می‌تواند انجام پذیرد که ۴ تیم برتر مشخص شده‌باشند. همچنین با انجام این تغییر، تیم‌های بیشتری می‌توانند به مرحله‌ی نهایی رقابت برسند.

  به غیر از موارد گفته‌شده، تمامی جزئیات در رابطه با مراحل پلی‌آف همانند گذشته‌است. پلی‌آف‌ها همچنان در آخرین یکشنبه هر هفته اتفاق خواهد افتاد، قوانین tiebreaker برای شناخت صلاحیت یکسان خواهد بود، و همچنین تیم قهرمان برنده‌ی یکصد هزار دلار پول نقد و تیم دوم نیز برنده‌ی جایزه‌ی بیست‌و‌پنج هزار دلار پول نقد خواهد بود.

  مرحله‌ی سوم لیگ Overwatch این چهارشنبه یعنی چهارم آوریل شروع می‌شود و در پنجم ماه می خاتمه می‌یابد.

  دیگر اخبار مربوط به Overwatch این هست که رویداد Uprising در تاریخ سه‌شنبه بیست‌و‌یکم فروردین مصادف با دهم آوریل باز می‌گردد، که در آن شما می‌توانید مد PvE-focused و Kings Row Uprising را بازی کرده و جوایز محدود شده زمانی دریافت کنید.

  منبع متن: gamefa

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس