به زمانی رسیده‌ایم که بازی‌های پیشنهادی‌مان را باید به عناوینی محدود کنیم که یکی دو روزه تمام می‌شوند. اگر بگوییم «آنچارتد ۴» بهترین بازی پلی‌‌استیشن۴ است، چندان بیراه نگفته‌ایم. اگر دنباله‌ی مستقل آنچارتد ۴ را تمام نکرده‌اید، یکی دو روز پایانی تعطیلات را روی آن وقت بگذارید.

  داستان «نیتن دریک» (Nathan Drake)، یعنی شخصیت اصلی مجموعه بازی‌های آنچارتد، به پایان رسیده است. در نتیجه از «آنچارتد: میراث گمشده» (Uncharted: The Lost Legacy) انتظار نیتن دریک را نداشته باشید. داستان بازی پس از آنچارتد ۴ اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی میراث گمشده هم یکی از شخصیت‌های محبوب این مجموعه است که در شماره‌ی چهارم، حضور نداشت.

  می‌توانیم به جرات بگوییم که از نظر گرافیکی آنچارتد: میراث گمشده در برخی صحنه‌ها حتی پایش را از آنچارتد ۴ هم فراتر می‌گذارد.

  در آنچارتد: میراث گمشده کنترل «کلویی فریزر» (Chloe Frazer) را به دست می‌گیرید و به همراه «نادین راس» (Nadine Ross) به دنبال پیدا کردن گنجی در هندوستان می‌روید.

  آنچارتد: میراث گمشده چیز جدیدی به مجموعه بازی‌های آنچارتد اضافه نمی‌کند؛ نه قرار است با صحنه‌های جدید و عجیبی روبرو شوید و نه مکانیک‌های بازی چیز تازه‌ای در مقایسه با آنچارتد ۴ در مقابل شما می‌گذارند. با این حال، آنچارتد: میراث گمشده را به عنوان یک ادای احترام به مجموعه‌ی بزرگ آنچارتد می‌بینیم؛ ادای احترامی که نگاهی به بهترین صحنه‌های آنچارتد در طول چهار شماره‌ی قبل کرده و با گزینش بهترین‌های آن‌ها، یک بازی شگفت‌انگیز تحویل طرفداران این مجموعه داده است.

  شاید بازی از نظر روند و داستان، به پای آنچارتد ۴ نرسد، ولی می‌توانیم به جرات بگوییم که از نظر گرافیکی آنچارتد: میراث گمشده در برخی صحنه‌ها حتی پایش را از آنچارتد ۴ هم فراتر می‌گذارد.

  آنچارتد: میراث گمشده چیز جدیدی به مجموعه بازی‌های آنچارتد اضافه نمی‌کند.

  اگر دور و اطرافیان‌تان در تبلت فور یووز به هندوستان رفته‌اند و راه به راه عکس پست می‌کنند، شما هم کم نیاورید، حالت عکاسی آنچارتد: میراث گمشده را فعال و شروع به عکاسی کنید. اگر شخصیت اصلی را از کادر بیرون بکشید، کسی نمی‌تواند فرق بین واقعیت و آنچارتد: میراث گمشده را تشخیص دهد؛ حتی می‌توانیم بگوییم که این بازی در برخی مواقع از واقعیت هم زیباتر است.

  یکی دو روز پایانی تعطیلات تبلت فور یووز خود را به بازی کردن آنچارتد: میراث گمشده بگذرانید که از هر نوع سفر و بیرون رفتن، آن هم در این حجم شلوغی، زیباتر و لذت‌بخش‌تر است.

  نام بازی: Uncharted: The Lost Legacy

  تهیه کننده: Sony Interactive Entertainment

  سازنده: Naughty Dog

  سبک: اکشن ماجرایی

  پلتفرم: PS4

  مطلب معرفی بازی تبلت فور یووزی: Unacharted: The Lost Legacy (روز ۱۱ فروردین) برای نخستین بار در دیجی‌کالا مگ منتشر شده است.

  منبع متن: digikala

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس