دین ایوانز (Dean Evans) که بیش از یک دهه برروی عناوین مختلف یوبی‌سافت مانند Assassin’s Creed ،Far Cry و Splinter Cell کار کرده و بیشتر به خاطر کارگردانی Far Cry 3: Blood Dragons شهرت دارد، به‌تازگی این شرکت را ترک کرده است. به گزارش گیم اینفورمر، ایوانز مشغول کار برروی پروژه‌ی جدیدی در یوبی‌سافت بوده اما […]

  کارگردان Far Cry 3: Blood Dragon یوبی‌سافت را ترک کرد

  دین ایوانز (Dean Evans) که بیش از یک دهه برروی عناوین مختلف یوبی‌سافت مانند Assassin’s Creed ،Far Cry و Splinter Cell کار کرده و بیشتر به خاطر کارگردانی Far Cry 3: Blood Dragons شهرت دارد، به‌تازگی این شرکت را ترک کرده است.

  به گزارش گیم اینفورمر، ایوانز مشغول کار برروی پروژه‌ی جدیدی در یوبی‌سافت بوده اما این پروژه لغو شده است. پس از این اتفاق، یوبی‌سافت به ایوانز پیشنهاد داده که به گروه دیگری در پاریس ملحق شود ولی وی در نهایت تصمیم گرفته است که این شرکت را ترک کند و دوره‌ی جدیدی را برای خود آغاز کند.

  دین ایوانز در خصوص جدایی‌اش از یوبی‌سافت توضیحاتی را ارائه داده و با توجه به صحبت‌هایش به نظر می‌رسد که این تصمیم بیشتر به خاطر مسائل شخصی بوده است تا مشکلات یوبی‌سافت:

  من از همسرم جدا شدم و پروژه‌ای که در حال کار برروی آن بودم لغو شد. همه‌ی این اتفاقات بزرگ همزمان رخ داد و من با خودم فکر می‌کردم که آیا رفتن به کشوری دیگر درست‌ترین و بهترین تصمیم است یا نه؟ من امسال چهل ساله می‌شوم و کلیشه است و همیشه می‌شنوید اما به چیزهایی که وقتی وارد سی سالگی می‌شوید فکر می‌کنید، در چهل سالگی هم فکر می‌کنید. فکر می‌کنید که واقعاً چه کاری می‌خواهید انجام دهید و اینکه آیا تصمیم درست و مناسبی می‌گیرید یا نه.

  ایوانز گفته است که قصد دارد به بریتانیا بازگردد و بخشی از وقت آزادش را صرف سفر و تفریح کند. وی همچنین از ریسک‌پذیر نبودن عناوین AAA گفته و اشاره نموده است که شاید با تاسیس استودیوی مخصوص خودش، پروژه‌ی ریسکی‌تری را توسعه دهد. بازی‌های اخیر دین ایوانز جزو منحصر به فردترین و بهترین عناوین یوبی‌سافت طی ده سال اخیر بوده‌اند و امیدواریم که این موفقیت با استودیو و پروژه‌ی شخصی خودش نیز ادامه پیدا کند.

  منبع متن: gamefa

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس