شرکت Mushkin به تازگی سری جدید سالید درایوهای ۲٫۵ اینچی خود موسوم به Mushkin Source را رونمایی کرد. این خانواده از اینترفیس ۲٫۵ اینچ بهره برده و برای سیستم های PC و لپ تاپ طراحی شده اند. سری Source در ظرفیت های متنوع، از ۱۲۰ گیگابایت الی ۱ ترابایت به تولید خواهند رسید.

    سالید درایو های Mushkin Source از کنترلر Silicon Motion SM2258XT بهره برده و به مانند بسیاری دیگر از SSD های امروزی، از تراشه های نیمه های ۳D NAND استفاده می کنند. به گفته سازنده، سرعت خواندن و نوشتن پیوسته در این محصولات به ترتیب ۵۶۰ و ۵۲۰ مگابایت در ثانیه خواهد بود. در وضعیت Max Random 4K نیز سرعت های ۷۵K IOPS و ۸۱K IPOS به ثبت رسیده است.

    Mushkin طول عمر مدل های یاد شده را بر اساس معیار زمان (MTBF) برابر با ۱٫۵ میلیون ساعت عنوان کرده است. همچنین ۳ سال وارانتی نیز به همراه این خانواده خواهد بود. سری Mushkin Source در نوع SSD M.2 2280 نیز تولید شده اما در آپریل سال ۲۰۱۸ راهی بازار می گردد. تمامی مدل ها به فناوری Mushkin Enhanced Data-protection Suite به اختصار M.E.D.S مجهز شده اند. سالید درایو های ۲٫۵ اینچی همچنان پر استفاده ترین خانواده در بین SSD ها به شمار می روند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس