عنوان Kingdom Come: Deliverance در دانشگاه تدریس خواهد شد!

  به نظر می‌رسد که حضور پررنگ بازیها در زمینه‌های آموزشی و تحقیقاتی ادامه دارد و روز به روز شاهد رسیدن آن به جایگاهی والاتر هستیم. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PSLifeStyle، امروز کارگردان عنوان جاه‌طلبانه‌ی Kingdom Come: Deliverance، آقای “دنیل واورا” اعلام کرد که این عنوان به زودی در یکی از دانشگاه‌های کشور جمهوری چک، در کلاس تاریخ قرون‌ وسطی، تدریس خواهد شد.

  این خبر از طریق Twitter اعلام شد و آقای “واورا” از فرصت استفاده کرده و با لحنی کنایه‌ای، از افرادی که به صحت تاریخی Kingdom Come: Deliverance شک داشتند، انتقاد کرد. این شک و تردید‌ها بیشتر در مورد عدم حضور افراد رنگین‌پوست در این برهه‌ی تاریخی بوده است. متن توییت او به این صورت است:

  “دانشگاه کشور چک از بازی ما برای آموختن تاریخ قرون وسطی استفاده خواهد کرد. آنها در مورد بازی و عملکرد ما بسیار هیجان‌زده هستند. به نظر می‌رسد کسی به آنها در مورد دیدگاه افراد خودبزرگ‌بینی که در tumblr فقط دقایقی را به تحقیق در مورد تاریخ جمهوری چک صرف کرده‌اند، نگفته است!”

  “واورا” در توییتی دیگر اعلام کرد که استدیوی Warhorse، در هنگام توسعه از ۲۰ نفر کارشناس در حیطه‌های مختلف که شامل باستان‌شناسی نیز می‌شود، استفاده کرده است. همینطور او قبلا اعلام کرده بود که از تاریخ شناسان و همینطور دانشگاه‌ها نیز کمک گرفته‌اند. 

  به طور کلی صحت تاریخی عنوان جدید استدیوی Warhorse، گفت‌وگوهای بسیاری را در سطح اینترنت ایجاد کرده است. برخی آنها را به تحریف تاریخ متهم کرده‌اند و برخی نیز این ادعا‌ها را بی‌انصافی تلقی می‌کنند و به صحت تاریخی این عنوان اطمینان دارند. نظر شما چیست؟ شما در کدام جبهه هستید و به طور کلی تدریس این عنوان در دانشگاه‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

  منبع متن: pardisgame

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس