اخیراً حذف لینک مستقیم تصاویر در نتایج جستجوی گوگل مورد انتقادات شدیدی قرار گرفت و به نوعی عملکرد این بخش را دشوار کرده است. پس از این انتقادات وقت آن رسیده است که امکان جدیدی در بخش جستجوی گوگل اضافه شود و حواشی قبل را بپوشاند. به منظور برطرف کردن آن، Google شروع به بهبود بخش های بصری کرده است و با اضافه کردن محتوا به صفحه نتایج تصاویر سعی کرد تا نظر کاربران را به خود جلب کند. همچنین با اضافه کردن دسته بندی تصاویر بر اساس Latest(تصاویر اخیر)، GIF، HD و Product(محصولات) جستجوی تصاویر را برای کاربران ساده تر کرده است.

    همچنین با ارائه ی توضیحات و محتوای بیشتر در زیر تصاویر، شناسایی اشیا را آسان تر کرده و تصاویر را قابل فهم تر کرده است. بر اساس گزارش گوگل در وبلاگش، این بخش اضافی اطلاعات، به شما زمینه می دهد تا بتوانید درک درستی از تصویری که مشاهده می کنید داشته باشید و محتوای مرتبط تر با جستجوی خود را پیدا کنید. این محتوای اضافه شده در زیر تصویر قرار خواهد گرفت و در واقع عنوان صفحات وبی که آن تصویر را ارائه کرده اند، نمایش داده خواهد شد. به طور کلی قرار گرفتن محتوا در زیر تصاویر نکات مهم و کلی را در رابطه با آن تصاویر ارائه خواهد کرد و شما به اطلاعات اجمالی مربوط به تصویر دست خواهید یافت.

    این بروزرسانی قابلیت قابل توجه و چشمگیری نیست و احتمالا کاربران متوجه آن نخواهند شد. اما در این هفته در همه گوشی های هوشمند (Android و iOS) این تغییرات اعمال خواهد شد. با تمام اینها قطعا کاربران با بازگشت قابلیت لینک مستقیم تصاویر گوگل، بیشتر خوشحال خواهند شد و قدردان گوگل می شوند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس