از زمان عرضه‌ی ایکس‌باکس وان تاکنون شاهد انتشار به‌روزرسان‌های مختلفی برای آن بوده‌ایم که قابلیت‌های بسیار مفید و قابل توجهی را به ارمغان آورده‌اند و چیزی برای این سیستم کم نگذاشته‌اند! با این حال اما ظاهراً قابلیت‌ها و ویژگی‌های عالی تازه‌ای در راه است! لری هریب ملقب به میجور نلسون، مدیر بخش برنامه‌نویسی ایکس‌باکس، اخیراً […]

  قابلیت‌های جدیدی در راه ایکس‌باکس وان است

  از زمان عرضه‌ی ایکس‌باکس وان تاکنون شاهد انتشار به‌روزرسان‌های مختلفی برای آن بوده‌ایم که قابلیت‌های بسیار مفید و قابل توجهی را به ارمغان آورده‌اند و چیزی برای این سیستم کم نگذاشته‌اند! با این حال اما ظاهراً قابلیت‌ها و ویژگی‌های عالی تازه‌ای در راه است!

  لری هریب ملقب به میجور نلسون، مدیر بخش برنامه‌نویسی ایکس‌باکس، اخیراً در حساب رسمی توئیتر خود به اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی به ایکس‌باکس وان اشاره کرده که خود وی نیز آن‌ها را امتحان کرده و نسبت به آن‌ها مشتاق است.

  نمی‌توانم صبر کنم تا از قابلیت‌های عالی جدیدی که در راه ایکس‌باکس وان است بگویم. به‌تازگی توانستم آن‌ها را امتحان کنم. فقط در زمان مناسب. در زمان مناسب.

  در حال حاضر هیچ جزئیاتی از این قابلیت‌ها در دست نیست و همچنین نمی‌توان حدس زد که واقعا چه خواهند بود، از آنجایی که تقریباً تمامی امکانات عمده در ایکس‌باکس وان فراهم شده است. با این وجود، همان‌طور که مشاهده می‌کنید میجور نلسون گفته است که در زمان مناسب از آن‌ها رونمایی خواهد شد. نظر شما در این باره چیست؟

  منبع متن: gamefa

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس