شرکت تایوانی Thermaltake به تازگی فن هایی را معرفی کرده است که نمونه آن در بازار موجود نبوده و برای کاربران حرفه و افرادی که اهل مودینگ هستند، یک گزینه ایده آل و جذاب است. این فن با نام Riing Plus 20 RGB TT Premium Edition یک فن ۲۰۰ میلی متر است که دارای ضخامت ۳۰۰ میلی متر است. این محصول دارای ۱۱ پره یا تیغه بوده و همانطور که از نامش پیداست، به فناوری LED RGB مجهز است. همچنین ترمالتیک از یاتاقان های هیدرولیکی در ساخت آن استفاده کرده است.

    تعداد ۲۴ دیود LED RGB در ورودی فن تعبیه شده است که از بیش از ۱۶ میلیون رنگ پشتیبانی می کنند. جالب است بدانید که بر خلاف بسیاری از فن های موجود، این محصول از دایرکت ۹ پین USB 2.0/1.1 به هدرهای مادربرد متصل می گردد و دریافت توان و کنترل LED ها را نیز از همین طریق فراهم می سازد.

    یک کنترلر با نام Digital Lighting Controller یا به اختصار DLC نیز به همراه آن عرضه می گردد که با رابط ۴ پین Molex نیروی خود را تامین کرده و از ۳ خروجی دیگر حمایت می کند.  Riing Plus 20 RGB TT Premium Edition دارای دور موتور متغییر ۵۰۰~۱۰۰۰ RPM بوده و می تواند فشار هوای ۱۱۸ CFM را ارائه دهد. همچنین نویز صوتی این فن بزرگ، ۲۹۰۲ دسی بل است. به لطف نرم افزار Tt RGB Plus می تواند عملکرد این فن را از طریق کامپیوتر، گوشی های هوشمند و یا تبلت کنترل کرده و محصول مورد نظر با کنترلر DLC و کابل، به قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس