گزارش مالی Ubisoft برای ربع سوم سال مالی جاری منتشر شد و با توجه به آمار عملکرد شرکت در این مدت زمان به شدت راضی‌کننده بوده است. به گزارش پردیس‌گیم، در ربع سوم سال مالی  ۲۰۱۷/۲۰۱۸ فروش بازی‌ها ۳۶٫۸ درصد افزایش داشته و درآمد کلی شرکت به رقم ۷۲۵ میلیون یورو رسیده که فراتر از پیش‌بینی‌ها بوده است.

  در این جلسه مدیر ارشد Ubisoft آقای ایو گیمو و مدیر مالی این شرکت آقای آلن مارتینز در مورد عملکرد فوق‌العاده Assassin’s Creed Origins در زمینه فروش صحبت کردند.

  بر اساس اعلام گیمو، فروش جدیدترین قسمت Assassin’s Creed تاکنون تقریبا دو برابر بیشتر از نسخه قبلی سری عنوان Assassin’s Creed Syndicate بوده است. بر اساس اطلاعات این مدیر اجرایی، Origins سومین بازی پرفروش اروپا، خاورمیانه و آفریقا در سال ۲۰۱۷ بوده و حتی میانگین ساعت تجربه این عنوان نیز دوبرابر بیشتر از نسخه قبلی بوده است.

  همانطور که در تصویر زیر می‌بینید ۴۴ درصد درآمد کلی Ubisoft در ربع سوم سال مالی ۲۰۱۷/۲۰۱۸ از طریق پلتفرم PS4 حاصل شده است. البته درآمد این بخش نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته ۲ درصد کمتر شده.

  گزارش مالی Ubisoft برای ربع سوم سال مالی 2017/18: از عملکرد فوق‌العاده Assassin’s Creed Origins تا انتظارها از Far Cry 5

  نقش اساسی بازار اروپا و آمریکا شمالی در فروش عناوین Ubisoft

  گزارش مالی Ubisoft برای ربع سوم سال مالی 2017/18: از عملکرد فوق‌العاده Assassin’s Creed Origins تا انتظارها از Far Cry 5

  ایو گیمو در ادامه به عرضه عنوان مورد انتظار Far Cry 5 نیز اشاره و ادعا کرد که این عنوان می‌تواند به پرفروش‌ترین بازی جهان در ۸ ماه ابتدایی سال میلادی جاری تبدیل شود. با همه اینها اما گیمو انتظار دارد که درآمد کمپانی در ربع چهارم پایانی سال مالی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش پیدا کند و دلیل هم این است که Far Cry 5 تنها بازی بزرگ Ubisoft در این بازه زمانی است و برای عرضه در روزهای پایانی ماه سوم و دقیقا اواخر مارس در نظر گرفته شده است.

  درآمد دیجیتالی Ubisoft نیز همانند دیگر شرکت‌ها به شدت و به طور دقیق ۷۵ درصد افزایش پیدا کرده و به رقم ۶۷۰٫۳ میلیون یورو رسیده است. این درآمد ۵۶٫۳ درصد کل فروش بازی‌ها را تشکیل می‌دهد. برای مقایسه با سال گذشته درآمد بخش دیجیتالی این شرکت ۴۷٫۲ کل فروش را تشکیل می‌داد.

  در ادامه این جلسه آلن مارتینز نیز اعلام کرد که فروش سیزن پس Origins  بسیار بهتر از سیزن پس Assassin’s Creed Syndicate بوده است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس