گیگابایت به تازگی نسخه Lite از کیس GIGABYTE Aorus AC300W را معرفی کرد. این محصول با ظاهری کاملا مشابه با نسخه پیشین، در برخی موارد با مدل پیشین خود متفاوت است. دو نشان Aorus در بخش های پنل جلو و محفظه پاور به چشم می خورند که در هر دو از دیودهای LED استفاده شده است؛ این دیودها به هدرهای مادربرد متصل گشته و توسط نرم افزار Fusion GIGABYTE RGB کنترل خواهند شد.

    GIGABYTE Aorus AC300 Lite از کارت گرافیک هایی به طول ۴۰ سانتی متر و کولرهای بادی پردازنده با طول حداکثر ۱۷ سانتی متر پشتیبانی می کند. در بخش ذخیره سازی کاربران به دو محفظه ۳٫۵ اینچی/۲٫۵ اینچی در بخش جلوی کیس دسترسی خواهند داشت؛ در صورت افزایش ذخیره سازها از گونه ۲٫۵ اینچی، ۲ درایو دیگه در پشت سینی مادربرد قابل نصب است. این محصول به فیلترهای ضد گرد و غبار نیز مجهز گشته و گیگابایت تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری کیس Aorus AC300 Lite نکرده است.

    این محصول که نسخه ی کوچکتر کیس Aorus AC300 است، دارای VR-Link و رابط های HDMI به منظور استفاده آسان از واقعیت مجازی است. امکان نصب ۳ عدد فن ۱۲ سانتی متری یا ۲ عدد ۱۴ سانتی متری در پنل جلو، دو عدد فن ۱۲ یا ۱۴ سانتی متری در بالا و یک عدد ۱۲ سانتی متری در قسمت پشت آن تعبیه شده است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس