در نهایت پلکستور (Plextor) سری جدید سالید درایو های خود با نام M8V را معرفی کرد. این محصولات در فرم استاندارد ۲٫۵ اینچی و M.2 عرضه می گردند. هر دو گروه از اینترفیس SATA III با پهنای باند حداکثر ۶ گیگابیت در ثانیه بهره برده و کنترلر کارآمد Silicon Motion SM2258 را یدک می کشند.

    پلکستور از تراشه های ۶۴ لایه BiCS TLC NAND در ساختار سری M8V بهره گرفته است که می توان امیداور بود که با مدل های کلاس “مصرف کننده” با کارایی بالا روبرو هستیم. هر دو گروه در ظرفیت های ۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایتی به فروش خواهند رسد. سومین وجه مشترک آنها سرعت خواندن تا حداکثر ۵۶۰ مگابایت در ثانیه است. همچنین ویژگی دیگر آنها در زمینه سرعت نوشتن است که بر اساس ترتیب ظرفیت های ذکر شده (۱۲۸ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت) به ترتیب ۴۰۰، ۵۱۰ و ۵۲۰ مگابایت در ثانیه است.

    در بخش دستور های ورودی بر اساس معیار ۴K نیز هر ۳ مدل دارای سرعت های به ترتیب ۶۰K/70K IOPS، ۸۱K/80K IOPS و ۸۲K/81K IOPS است. طول عمر هر ۳ مدل بر اساس ظرفیت زمانی نیز به ترتیب ۷۰ ترابایت برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی، ۱۴۰ ترابایت برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی و ۲۸۰ ترابایت برای نسخه ۵۱۲ گیگابایتی است. ۳ سال تضمین نیز از سوی پلکستور برای مدل های M8V ارائه شده است.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس