طبق اخباری که امروز منتشر شده است، کهکشانی های آینده سامسونگ احتمالاً گرانترین گوشی های سری S خواهند شد. گزارشات نشان میدهد که قیمت این گوشی ها در سرزمین مادری یعنی کره جنوبی که توسط هر سه اپراتور اصلی این کشور ارائه می شود، در مقایسه با نسل قبلی افزایش خواهد داشت. اما یکی از منابع داخلی اعلام کرده است که این افزایش قیمت در آن حدی نخواهد بود که مردم برای خرید آن احساس ناراحتی داشته باشند. اما وقتی از افزایش قیمت صحبت می شود، منظور آنها چقدر است؟

    گلکسی اس۸ سامسونگ با قیمت ۹۳۵ هزار وون (در حدود ۸۷۵ دلار) به فروش رسید، در حالیکه گلکسی اس۹ با قیمت پایه ۹۵۰ تا ۹۹۹ هزار وون (۸۹۰-۹۳۵ دلار) قرار است به فروش برسد. این در حالیست که قیمت ها در بازار جهانی کمی متفاوت است. گلکسی اس۸ در آمریکا با قیمت پایه ۷۵۰ دلار به فروش میرسد و اگر گلکسی اس۹ افزایش قیمتی در حدود ۱۰ درصد داشته باشد، قیمت آن در این بازار در حدود ۸۰۰ دلار خواهد بود.

    اما در خصوص زمان فروش این گوشی، به نقل از منبعی در اپراتورهای فروش محصولات سامسونگ، گلکسی اس۹ های جدید این شرکت از تاریخ دوم تا هشتم ماه مارس (۱۱ تا ۱۷ اسفند) به فروش خواهند رسید. همانطور که پیش تر اعلام شده بود، کمتر از ۱ ماه دیگر، یعنی ۶ اسفند (۲۵ فوریه) زمانیست که سامسونگ قصد دارد پرچمداران جدیدیش را نمایشگاه MWC 2018 معرفی کند. با وجود اینکه ادعا می شود کهکشانی های جدید با هدف راحتی کاربران و نه طراحی زیبا ساخته شده اند، دارای حاشیه های بسیار باریکی خواهند بود.

    تاکنون شایعات و تصاویری بسیاری در خصوص پرچمداران آینده سامسونگ مطرح شده است که برای دسترسی به آنها تنها کافیست بر روی گلکسی اس ۹ کلیک کنید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس