مشکل امنیتی در سطح پردازنده ها این روزها به یکی از مباحث داغ دنیای تبلت فور یو مبدل شده است؛ در همین راستا مایکروسافت یک وصله امنیتی را برای کاربران سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است که دست کم در نسخه بتا، کاهش سرعت بین ۵% الی ۳۰% را به همراه دارد. اینک نوبت به شرکت MSI رسیده است که به منظور افزایش امنیت مادربردهای خود، یک بایوس پیشرفته را در قالب بروزرسانی معرفی نماید.

    شرکت MSI یک آپدیت امنیتی را برای مادربردهای مبتنی بر چیپست Intel Z370 ارائه کرده است؛ این آپدیت طی همکاری بین مهندسان MSI و Intel تولید گشته و می تواند خیال ماربران را از این بابت آسوده سازد. این شرکت از جمله تولید کنندگان مادربرد است که همواره در زمینه آپدیت های امنیتی پیش قدم بوده است.

    بروزرسانی:

    در شب گذشته، اعلام کردیم که شرکت MSI به زودی این آپدیت را برای دیگر چیپست های اینتل از جمله سری ۱۰۰، ۲۰۰ و حتی X299 و X99 نیز ارائه خواهد کرد؛ اما اژدهای تایوانی سریع تر از وعده خود دست به کار شده و اینک لیستی از چیپست های دیگر نیز به این بروزرسانی افزوده شده اند. برای اطلاع از مدل ها و بروزرسانی مادربرد خود، می توانید از این لینک استفاده نمائید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس