شاون اسکایگ، نویسنده و کارگردان اجرایی عنوان Uncharted: The Lost Legacy که دوران فعالیت وی در استودیوی ناتی داگ به پایان رسیده و حال وی پس از هفت سال از آن جدا شده و به زودی به استودیوی دیگری خواهد پیوست. آقای شاون اسکایگ هفت سال پیش به استودیوی ناتی داگ پیوست. اولین پرژه وی عنوان […]

  کارگردان Uncharted: The Lost Legacy استودیوی ناتی داگ را ترک کرد

  شاون اسکایگ، نویسنده و کارگردان اجرایی عنوان Uncharted: The Lost Legacy که دوران فعالیت وی در استودیوی ناتی داگ به پایان رسیده و حال وی پس از هفت سال از آن جدا شده و به زودی به استودیوی دیگری خواهد پیوست.

  آقای شاون اسکایگ هفت سال پیش به استودیوی ناتی داگ پیوست. اولین پرژه وی عنوان The Last of us بود. سپس در سال‌های بعد و با گسترش فعالیت های استودیوی ناتی داگ در ساخت عنوان  Left Behind، بسته الحاقی The Last of us، عنوان Uncharted 4: A Thief’s End با استودیوی ناتی داگ همکاری داشته است.  آخرین پروژه ایشان در استودیوی ناتی داگ نیز عنوان Uncharted: The Lost Legacy بود که نویسندگی و کارگردانی اجرایی این عنوان را به عهده داشته اند.  حال وی پس از هفت سال فعالیت در این استودیو به تازگی در پیامی در شبکه مجازی توییتر اعلام کرده است که دوران فعالیت وی در استودیوی ناتی داگ به پایان رسیده و به زودی به استودیوی دیگری خواهد پیوست.

  هفت سال پیش من به استودیوی ناتی داگ پیوسته و کار خود را بر روی پروژه ای آغاز کرده ام که هنوز پس از گذشت این همه سال در ابتدای راه قرار دارد. سایر  پروژه‌ها نیز بسیار شناخته شده بوده و نیازی به یادآوری دوباره آن‌ها نیست. بازی Left Behind، عنوان Uncharted 4 و Uncharted The Lost Legacy که باعث رشد خلاقانه من شد. دلم برای همه همکارانم در استودیوی ناتی داگ تنگ می شود.

  بار‌ها مشاهده کرده ایم که برخی از عوامل تیم سازنده یک عنوان پس از انتشار آن از استودیو‌های سازنده مورد نظر جدا شده اند و این موضوع  عجیبی نیست اما آن چیزی که باعث می شود کمی این موضوع را عجیب و تا حدودی مشکوک بدانیم، جدایی دوتن از عوامل اصلی سازنده استودیوی ناتی داگ آن هم کمتر از شش ماه می باشد. اگر به خاطر داشته باشید، بروس استریلی، طراح و کارگردان بازی‌های استودیوی ناتی داگ نیز در ماه سپتامبر سال گذشته این استودیو را ترک کرد.

  هنوز مشخص نیست آقای اسکایگ به کدام استودیو خواهد پیوست اما احتمالا طولی نمی کشد تا در ارتباط با این موضوع و ماجراجویی جدید وی اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

  منبع متن: gamefa

  حل مشکلات کامپیوتر

  توجه: برای هرگونه سوال درباره این مطلب یا موارد دیگر در زمینه کامپیوتر و نرم افزار و برنامه‌های کامپیوتر، می‌توانید با “بهترین کمک” تماس حاصل نمایید.


  تماس از سراسر کشور: ۹۰۹۹۰۷۲۰۴۸ (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)


  تماس از استان تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۶ (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس