شرکت مایکروسافت به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است و اگر از کاربران طلایی اکس باکس هستید می توانید بازی‌های Diablo III ،Forza Horizon 2 و بسیاری از عناوین دیگر را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید. مدیر برنامه‌ریزی شبکه اکس‎‌باکس لایو یعنی لری هرایب که با نام […]

  لیست Deals with Gold این هفته اکس باکس لایو منتشر شد

  شرکت مایکروسافت به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است و اگر از کاربران طلایی اکس باکس هستید می توانید بازی‌های Diablo III ،Forza Horizon 2 و بسیاری از عناوین دیگر را با تخفیف ویژه ای خریداری کنید.

  مدیر برنامه‌ریزی شبکه اکس‎‌باکس لایو یعنی لری هرایب که با نام کاربری وی یعنی “Major Nelson” شناخته می شود، به تازگی لیست تخفیفات این هفته اکس باکس لایو(Deals with Gold) را منتشر کرده است. کارران طلایی اکس باکس وان می توانند این هفته از تخفیف‌هایی که برخی از آن‌ها بالای ۸۰ درصد بوده استفاده کنند که این تخفیفات هم شامل بازی‎های اصلی بوده و هم شامل بسته‌های الحاقی می شود.

  عناوین بسیاری از جمله Diablo III: Eternal Collection ($۳۰) ،Diablo III: Rise of the Necromancer($9.74) ،Forza Horizon 3 Blizzard Mountain ($۷٫۹۹) ،Forza )Motorsport 7 Car Pass ($۱۴٫۹۹ و Shantae: Half-Genie Hero ($۱۳٫۹۹) در لیست تخفیات کنسول اکس باکس وان به چشم می خورند.

  برای کاربران اکس باکس ۳۶۰ نیز اگرچه لیست تخفیفات کمی محدود تر بوده اما در این لیست نیز عناوین بسیاری از جمله Alien Hominid HD ($۴٫۹۹) ،Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition ($۱۵٫۹۹) و (Forza Horizon 2 ($۹٫۸۹ شامل تخفیف ویژه ای شده اند.

  تخفیفات یاد شده از تاریخ اول تا هشتم ماه ژانویه ۲۰۱۸(دوشنبه ۱۱ دی تا دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶) در دسترس کاربران طلایی اکس باکس خواهد بود. شما می توانید لیست کامل تخفیفات این هفته اکس باکس لایو را در قسمت پایین مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت‌های یاد شده ممکن است در مناطق(رجین) مختلف، متفاوت باشند.

  لیست تخفیفات اکس‌باکس وان:

  لیست تخفیفات اکس باکس ۳۶۰:

  منبع متن: gamefa

  حل مشکلات کامپیوتر

  توجه: برای هرگونه سوال درباره این مطلب یا موارد دیگر در زمینه کامپیوتر و نرم افزار و برنامه‌های کامپیوتر، می‌توانید با “بهترین کمک” تماس حاصل نمایید.


  تماس از سراسر کشور: ۹۰۹۹۰۷۲۰۴۸ (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)


  تماس از استان تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۹۷۶ (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

  سامانه ارسال پیامک

  به همراه ارسال ویژه پیام صوتی به تمامی شماره های همراه و ثابت سراسر کشور

  برخی از امکانات سامانه پیامکی پیام رسان:

  – بدون هزینه اولیه؛ تنها هزینه پیامک ها را پرداخت می نمائید!

  – برگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده

  – اختصاص شماره رایگان جهت ارسال

  – دریافت رایگان پیامک

  – دیتابیس معتبر ارسال پیامک به مشاغل سراسر کشور به تفکیک شهر و جنسیت

  – ارسال بر اساس پیش شماره،کد پستی،سن و جنسیت،دکل مخابراتی،شهر و منطقه

  – نظر سنجی پیامکی،مسابقات پیامکی،خدمات برنامه نویسان،ارسال دوره ایی و…

  عضویت


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت تبلت فور یو محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس